تجلیل از ۳ استاد دانشگاه آزاد اسلامی در لاهیجان

دکتر کامراد خوشحال

۳ استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان در مراسم بزرگداشت مقام معلم و استاد در محل سالن اجلاس شورای اسلامی شهرستان لاهیجان تجلیل شدند.

سیروس بیدریغ در مراسم بزرگداشت مقام استاد و معلم که با همت شورای اسلامی شهر لاهیجان و با حضور شهردار، رئیس شورا و رؤسای دانشگاه، اعضای شورای شهر و جمعی از استادان و  معلمان در سالن اجلاس شورای اسلامی شهرستان لاهیجان برگزار شد، ایام بزرگداشت مقام معلم و استاد و نهم اردیبهشت، روز شورا را تبریک گفت و معلمان را نیروی محرکه جامعه دانست.

بیدریغ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان را قطب علمی منطقه دانست و اظهار کرد:  «این واحد دانشگاهی با رتبه بالا در سایت‌های اعتبارسنجی جهانی و اعضای علمی مجرب آماده هرگونه همکاری با شورای اسلامی و شهرداری در راستای مطالعات علمی است.»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان گفت«: اگر استادان دانشگاه در حال تعلیم دانشجویان هستند، مرهون تلاش‌های معلمان بوده و هست؛ زیرا معلمان باعث شده‌اند تا استادان تربیت شوند و به جامعه علمی خدمت کنند.»

سهم مهم معلمان در تربیت انسان‌ها

جواد نجار تمیزکار  رئیس شورای اسلامی شهر و از کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان هم در مراسم بزرگداشت مقام  و استاد گفت: «همانطور که امام راحل می‌فرمایند، معلم امانتداری است که انسان امانت اوست و معلمان، استادان دانشگاه‌های کشور، سهم مهمی در تربیت انسان‌ها بر عهده دارند.»

تمیزکار از همکاری‌های دانشگاه با مجموعه مدیریت شهری و از آموزش و پرورش برای فراهم کردن بستر تحصیل مجازی برای دانش‌آموزان قدردانی کرد.

محمد رحمتی رئیس آموزش و پرورش لاهیجان نیز جایگاه معلم و استاد در جامعه و نقش آن در پیشرفت و ساخت معنوی آن برکسی پوشیده ندانست و آنان را جانشین انبیا ذکر کرد.

مسعود کاظمی شهردار لاهیجان نیز در این مراسم با بیان اینکه معلمان زکات علم خود را می‌پردازند از دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان و آموزش و پرورش به‌دلیل تلاش برای ایجاد و گسترش فضای مجازی برای تحصیل قدردانی کرد و  فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی و  تعامل آن با مجموعه شهرداری در امر محیط زیست، مدیریت رودخانه‌ها و تالاب را قابل تحسین ذکر کرد.

به گزارش آنا، در این مراسم از کامراد خوشحال رودپشتی، ماریا قسمتی و محمدرضا رحیم‌بشر به نمایندگی از استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان قدردانی شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *