کسب مقام نخست نهمین جشنواره ملی فرهیختگان

11 خرداد 1401
59 بازدید

کسب مقام نخست نهمین جشنواره علمی فناوری فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۴۰۱ در بین انجمن‌های علمی،ادبی و هنری سراسر کشور در سال‌های اخیر توسط انجمن علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نهمین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری فرهیختگان و نمایشگاه رویداد ملی «عصر امید» عصر امروز با معرفی و تقدیر از برگزیدگان این جشنواره، با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، معاونان و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی و… به کار خود پایان داد.

مراسم اختتامیه رویداد ملی عصر امید دانشگاه آزاد اسلامی

 

دکتر دهقانی فیروزآبادی:گسترش تجربه های علمی و فراهم سازی فضایی پرشور و رقابتی بین پژوهشگران در رویداد «عصر امید»

دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم اختتامیه با بیان اینکه این جشنواره در سه شاخه هیات علمی، دانشجویی و دانش‌آموزی به صورت ملی برگزار شد، به ارائه گزارشی از روند نام‌نویسی، برگزاری، داوری، انتخاب برگزیدگان و… پرداخت.

وی به اهداف برگزاری جشنواره فرهیختگان اشاره کرد و گفت: ایجاد بستری مناسب برای تکریم مقام والای اندیشمندان و نخبگان عرصه علم و فناوری، شناسایی و معرفی پژوهشگران، فناوران و نوآوران و مدیران پژوهش و فناوری دانشگاه، کشف استعدادهای برتر، ایجاد انگیزه در مخترعان، مبتکران، نوآوران، فن‌آفرینان و پژوهشگران دانشگاه، آشنایی با استعدادها و توانمندی های کشور، گسترش تجربه های علمی در سطح دانشگاه و فراهم سازی فضایی پرشور و رقابتی بین پژوهشگران ازجمله مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره بود.

وی ادامه داد: به منظور انتخاب برگزیدگان، داوری در سه مرحله مجزا انجام شد؛ مرحله اول توسط واحدهای دانشگاهی، مرحله دوم توسط استان ها و اعلام برگزیدگان استان ها به دبیرخانه جشنواره و مرحله سوم و نهایی با حضور 32 داور در دبیرخانه جشنواره. همچنین داوران حاضر در دبیرخانه جشنواره شامل نمایندگان معاونت های تخصصی، اعضای هیات علمی واحدهای دانشگاهی و مدیران کل معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری بود.

دکتر دهقانی فیروزآبادی خاطرنشان کرد: جشنواره فرهیختگان در 27 محور برگزار شد که جمعاً 85 برگزیده و 6 تقدیری از 21 استان و 38 واحد دانشگاهی در محورهای مختلف انتخاب شدند.

 

کسب مقام نخست نهمین جشنواره ملی فرهیختگان

 

تقدیر از برگزیدگان

در بخش پایانی مراسم اختتامیه جشنواره فرهیختگان، از برگزیدگان بخش های مختلف این جشنواره تقدیر به عمل آمد که انجمن علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان موفق شد مقام نخست نهمین جشنواره علمی فناوری فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۴۰۱ در بین انجمن‌های علمی،ادبی و هنری سراسر کشور در سال‌های اخیر را به‌دست آورد و تندیس این جشنواره به دبیر انجمن، عرفان شکراله زاده اهدا شد.

 

عرفان شکراله زاده

منبع

برچسب‌ها

مطالب مرتبط

پیام بگذاریدYou Should login to send comment