دکتر کامراد خوشحال

تجلیل از ۳ استاد دانشگاه آزاد اسلامی در لاهیجان

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
عرفان شکراله زاده
36 بازدید

۳ استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان در مراسم بزرگداشت مقام معلم و استاد در محل سالن اجلاس شورای اسلامی شهرستان لاهیجان تجلیل شدند.

سیروس بیدریغ در مراسم بزرگداشت مقام استاد و معلم که با همت شورای اسلامی شهر لاهیجان و با حضور شهردار، رئیس شورا و رؤسای دانشگاه، اعضای شورای شهر و جمعی از استادان و  معلمان در سالن اجلاس شورای اسلامی شهرستان لاهیجان برگزار شد، ایام بزرگداشت مقام معلم و استاد و نهم اردیبهشت، روز شورا را تبریک گفت و معلمان را نیروی محرکه جامعه دانست.

بیدریغ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان را قطب علمی منطقه دانست و اظهار کرد:  «این واحد دانشگاهی با رتبه بالا در سایت‌های اعتبارسنجی جهانی و اعضای علمی مجرب آماده هرگونه همکاری با شورای اسلامی و شهرداری در راستای مطالعات علمی است.»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان گفت«: اگر استادان دانشگاه در حال تعلیم دانشجویان هستند، مرهون تلاش‌های معلمان بوده و هست؛ زیرا معلمان باعث شده‌اند تا استادان تربیت شوند و به جامعه علمی خدمت کنند.»

سهم مهم معلمان در تربیت انسان‌ها

جواد نجار تمیزکار  رئیس شورای اسلامی شهر و از کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان هم در مراسم بزرگداشت مقام  و استاد گفت: «همانطور که امام راحل می‌فرمایند، معلم امانتداری است که انسان امانت اوست و معلمان، استادان دانشگاه‌های کشور، سهم مهمی در تربیت انسان‌ها بر عهده دارند.»

تمیزکار از همکاری‌های دانشگاه با مجموعه مدیریت شهری و از آموزش و پرورش برای فراهم کردن بستر تحصیل مجازی برای دانش‌آموزان قدردانی کرد.

محمد رحمتی رئیس آموزش و پرورش لاهیجان نیز جایگاه معلم و استاد در جامعه و نقش آن در پیشرفت و ساخت معنوی آن برکسی پوشیده ندانست و آنان را جانشین انبیا ذکر کرد.

مسعود کاظمی شهردار لاهیجان نیز در این مراسم با بیان اینکه معلمان زکات علم خود را می‌پردازند از دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان و آموزش و پرورش به‌دلیل تلاش برای ایجاد و گسترش فضای مجازی برای تحصیل قدردانی کرد و  فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی و  تعامل آن با مجموعه شهرداری در امر محیط زیست، مدیریت رودخانه‌ها و تالاب را قابل تحسین ذکر کرد.

به گزارش آنا، در این مراسم از کامراد خوشحال رودپشتی، ماریا قسمتی و محمدرضا رحیم‌بشر به نمایندگی از استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان قدردانی شد.

منبع

برچسب‌ها

مطالب مرتبط

کسب موفقیت پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان در پژوهش بین المللی بین رشته ای

انجام پژوهش با استفاده Biomarkers و Neuroalgorithms به عنوان ابزاری در جهت تشخیص کودکان ADHD (اختلال کم‌توجهی – بیش‌فعالی)

think like programmers

چگونه مانند یک برنامه‌نویس فکر کنیم؟

«هرکسی در این کشور باید برنامه‌نویسی کامپیوتر را یاد بگیرد، به این دلیل که برنامه‌نویسی به شما شیوه فکر کردن را می‌آموزد»

The 10-minute Road Map To Becoming a Junior Full Stack Web Developer

مسیر تبدیل شدن به توسعه‌دهنده وب

اگر تصمیم گرفته‌اید که وارد دنیای توسعه وب شوید شاید از خودتان بپرسید که ابتدا باید چه چیزی را یاد بگیرم؟! از آنجایی که دنیای توسعه وب بسیار بزرگ است و منابع و تکنولوژی‌های بسیار زیادی دارد ممکن است انتخاب یک مسیر درست کار سخت و پیچیده‌ای باشد.سعی داریم تا در این مطلب شما را با مسیرهای موجود آشنا کرده و به شما در انتخاب یکی از آن‌ها کمک کنیم.

پیام بگذارید