وبینار کاربرد هوش مصنوعی در نجوم

20 آذر 1400
بدون دیدگاه

داده‌ها نقشی حیاتی در اخترشناسی دارند و همزمان با بزرگ‌تر شدن کیهان، اطلاعات ما درباره آن نیز بیشتر می‌شود پیروزی در این چالش با استفاده از هوش مصنوعی میسر است.

کارگاه برنامه نویسی پایتون مقدماتی

8 آذر 1400
بدون دیدگاه

انجمن علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با هدف آموزش نکات و مهارت های عملی لازم دانشجویان برای شروع برنامه نویسی پایتون اقدام به برگزاری این کارگاه می‌نماید.

وبینار مبانی و اصول مکاتبات اداری

1 آذر 1400
۱ دیدگاه

از آنجایی که رعایت اصول نگارش نامه های اداری می‌تواند نقش پر رنگی در رسیدن ما به نتیجه‌ی لازم داشته باشد، در این وبینار دو ساعته سعی شده است تمام نکات لازم و مهم برای رسیدن به یک خروجی اصولی ارائه شود.

وبینار آشنایی با قوانین و استانداردهای نشریات دانشگاه آزاد اسلامی

29 آبان 1400
۱ دیدگاه

وبینار ملی رایگان آشنایی با قوانین و استاندارد‌های نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

وبینار مراحل طراحی و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری

25 آبان 1400
بدون دیدگاه

انجمن های علمی کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان، اتحادیه انجمن های علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه فنی و حرفه ای و دانشکده فنی شهید قاضی طباطبایی ارومیه در راستای اجرای تفاهم نامه همکاری کارگاه آنلاین رایگان مراحل طراحی و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری را برگزار می‌نمایند.

کارگاه آنلاین رایگان برنامه نویسی شی گرا در ++C

18 شهریور 1400
بدون دیدگاه

در این شیوه برنامه‌نویسی، برنامه به شی گرایش پیدا می‌کند، به این معنا که داده‌ها و توابعی که بر روی این داده‌ها عمل می‌کنند

وبینار مبانی و اصول طراحی پوستر

19 مرداد 1400
۲۱ دیدگاه

طراحی پوستر کمک می‌کند تا تبلیغات به گونه ای عمومی به اطلاع عموم برسد. در این نوع طراحی ارائه دو عنصر مهم تصاویر و نوشته ها نقش مؤثری در آگاهی بخشیدن به افراد دارند.

وبینار تحلیل هوشمند رفتار سالمندان با استفاده از سیستم‌های هوشمند مبتنی بر حسگر

2 مرداد 1400
بدون دیدگاه

باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با همکاری انجمن علمی مهندسی کامپیوتر برگزار می‌کند:   وبینار تحلیل هوشمند سالمندان با استفاده از سیستم‌های هوشمند مبتنی بر حسگر   مدرس: دکتر کامراد خوشحال عضو هیات گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه ازاد اسلامی واحد لاهیجان مدیر مرکز تحقیقات و آزمایشگاه‌های سیستمهای هوشمند، رباتیک و […]

لایو اینستاگرامی با محوریت مسائل عمومی دوران دانشجویی و کاری

30 خرداد 1400
بدون دیدگاه

گفت و گو با عرفان علی محمدی، دانشمند داده در بلد در مورد موضوعات تحصیلی، شغلی و زندگی در کشور